Widok Kowary | Ranking atrakcji Karkonoszy dla rodzin z dziećmi!
15620
post-template-default,single,single-post,postid-15620,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Ranking atrakcji Karkonoszy dla rodzin z dziećmi!

Ranking atrakcji Karkonoszy dla rodzin z dziećmi!

  Jak wszyscy wiemy to właśnie nasze małe pociechy, są najważniejszymi i najbardziej wymagającymi klientami. To właśnie dlatego nasz kompleks jest w 100% przystosowany do tego, aby godnie i najwyższym poziomie przyjąć Państwa razem z Waszymi największymi skarbami! Nasze „Apartamenty na kowarskiej starówce” to komfort, wygoda, przyjazna atmosfera i przede wszystkim wysoki standard, dzięki czemu zarówno dla Państwa, jak i Waszych pociech będzie to spokojny azyl, w którym odpoczniecie od codziennych obowiązków.

  Jednak jak wiadomo urlop z dziećmi niesie za sobą pewne ryzyko. Oczywiście jest to obawa o to, że dzieci ze swoimi ogromnymi pokładami niewykorzystanej energii, będą się najzwyczajniej w świecie nudzić. Nic podobnego! Nasz obiekt jest położony w samym sercu Karkonoszy, które wręcz tętni wszelkiego rodzaju atrakcjami dla całych rodzin.

 

Pierwszym obiektem w naszym rankingu będzie położony 5 minut drogi od naszych apartamentów Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska. Jest to największy tego typu park w Polsce, z takim obiektem nie spotkacie się Państwo nigdzie indziej! Znajduje się tam wiele miniaturowych budowli, które spotkać można na terenie całego Dolnego Śląska. Czy to nie świetna opcja zobaczyć tyle ciekawych miejsc w jeden dzień? Jest to niezwykle rozwijające a przy tym Wasze pociechy będą miały dużą uciechę. W parku można skorzystać z usług profesjonalnego przewodnika, który zadba o to aby nie zostali Państwo z uczuciem niedosytu lub niewiedzy. W Parku znajduje się również kawiarnia, dlatego po zwiedzeniu wszystkich zabytków, można spokojnie wynagrodzić dzieciom ich cierpliwość i udać się z nimi na lody.

 


Tuż obok Parku znajduje się tzw. Pałacowa Bawialnia. Jest to istny raj dla małych i większych szkrabów!  Dmuchane zamki, zjeżdżalnie wodne, trampoliny, a może wieża wspinaczkowa? Jak widać tutaj dzieci w każdym wieku znajdą atrakcję idealną dla siebie! W tym czasie rodzice mogą usiąść spokojnie w pobliskim Retro-Barze i raczyć się zimną lemoniadą, a nawet coś zjeść. Po całym dniu zmagań w tych dwóch obiektach powrót do naszych „Apartamentów na kowarskiej starówce” będzie czymś niezwykle przyjemnym. To właśnie my w czasie Państwa nieobecności zadbamy o to, aby po powrocie nie zabrakło Wam niczego! A przede wszystkim dobrego słowa i przyjaznej atmosfery.

 

 

Ostatnim już w naszym rankingu obiektem będzie Wodospad Kamieńczyka. Jest to opcja dla tych, którzy spragnieni są pieszych wędrówek po okolicy, a przecież tych tutaj jest ogrom. Dlaczego to właśnie to miejsce zasługuje na miejsce w naszym rankingu? Każdy dorosły, a na pewno każde dziecko oglądało słynną sagę Opowieści z Narni. To właśnie tym miejscem inspirowali się scenarzyści do części: Opowieści z Narni: Książe Kaspian. Warto udać się malowniczymi leśnymi drogami do tego jakże pięknego miejsca, zejść w dół wodospadu i przenieść się w magiczną krainę z baśni. Gwarantujemy, że każdemu dziecku na tę perspektywę zaświecą się oczy!

Powyższe atrakcje to jedne z wielu, które występują w pobliżu naszego kompleksu. To właśnie dlatego rodziny z dziećmi tak często odwiedzają tę okolice. Z pewnością żaden maluch nie będzie znudzony, a wręcz przeciwnie! Kolejnym razem również będzie chciał tutaj wrócić. Idealnym miejscem do tego będą nasze apartamenty, które w zgiełku wszechobecnych atrakcji, będą miejscem, gdzie cisza i spokój ukoją wszelkie troski i pozwolą na naładowanie baterii…

 

No Comments

Post A Comment