Widok Kowary | Idealne miejsca w Karkonoszach na spędzenie majówki!
15652
post-template-default,single,single-post,postid-15652,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Idealne miejsca w Karkonoszach na spędzenie majówki!

Idealne miejsca w Karkonoszach na spędzenie majówki!

Majówka od zawsze kojarzy się ludziom z wyprawami za miasto, słońcem i mile spędzonym czasem. Według nas idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy na dłuższy wyjazd pozwolić sobie nie mogą jest nic innego jak po prostu piknik! Nie ma nic piękniejszego niż zabranie ulubionych przekąsek w tradycyjny wiklinowy kosz, wycieczka rowerowa w docelowe miejsce i rozkoszowanie się wolnym dniem na łonie natury. Jest to doskonała forma aktywnego odpoczynku, z którego będą zadowoleni zarówno dorośli, jak i spragnione zabawy dzieci.Nie od dziś wiadomo, że jednym z najbardziej przyjaznych miejsc na spędzanie czasu na łonie natury, są oczywiście Karkonosze! Co więcej, to właśnie nasze „Apartamenty na Kowarskiej Starówce”, są położone w samym ich sercu. Otaczają nas piękne krajobrazy górskie, które ucieszą i pozwolą się zrelaksować nawet tym najbardziej zapracowanym.

W pobliżu naszych „Apartamentów na Kowarskiej Starówce” znajduje się wiele miejsc, w które można się udać właśnie na majówkowy piknik i nie tylko! Jednym z niezwykle uroczych miejsc położonych zaledwie 5 minut od naszego kompleksu jest Park Krajobrazowy położony w Bukowcu. Hektary zieleni, interesujące zabytki, ścieżki leśne oraz położony w samym sercu zalew pozwalają na spędzenie tam całego dnia. Liczne ławki, miejsca na ognisko czy grilla to jedne z wielu atrakcji, które można spotkać w tym ogromnym kompleksie. Możemy Państwa zapewnić, że całodniowy pobyt w tym magicznym miejscu w pełni zaspokoi majówkowe oczekiwania i sprawi, że z pewnością pojawi się chęć powrotu.

Jeśli lubujecie się Państwo w aktywnym spędzaniu czasu i pobyt w Karkonoszach musi zakończyć się wyprawą w góry to oczywiście polecamy wybrać się na podbój naszej Królowej, którą jest oczywiście Śnieżka. Prowadzi na nią wiele ciekawych tras, podczas których natkniecie się Państwo na schroniska takie jak np. Samotnia czy Strzecha Akademicka. Każde z niech ma wyznaczone na swoim terenie miejsce na ognisko czy właśnie piknik. Spędzenie czasu z rodziną przy smakołykach po długiej wyprawie nigdy nie będzie tak satysfakcjonujące! Górskie powietrze i otaczająca przyroda z pewnością będą godnie towarzyszyć oraz umilać majówkowy wypoczynek.

Źródło:

Ciekawym pomysłem na jednodniowy majówkowy wypad jest zwiedzenie serca Kotliny, czyli oczywiście Jeleniej Góry! Znajduje się ona jedynie 20 minut drogi od naszego kompleksu, a dostępne ścieżki rowerowe oraz leśne drogi zachęcają do tego, aby wybrać się tam na rowerach. Zwiedzanie dostępnych muzeów, starówki i innych atrakcji koniecznie musi zostać zakończone piknikiem lub ogniskiem w ciekawym miejscu. Takim właśnie jest słynna Perła Zachodu, czyli kompleks położony nad jeziorem Modrym z pięknymi widokami na otaczającą nas zieleń. Droga na Perłę Zachodu prowadzi przez malowniczą ścieżkę leśną, którą bez problemu można, a nawet trzeba pokonać rowerem. To właśnie po takiej wyprawie pachnące kiełbaski z ogniska będą smakować najlepiej.

Nasz ranking miejsc idealnych miejsc na spędzenie majówki dobiegł końca, jednak warto pamiętać, że to jedne z wielu miejsc w Karkonoszach, w które można udać się na majówkowy wypoczynek. Ich największym atutem jest to, że znajdują się naprawdę blisko naszych „Apartamentów na Kowarskiej Starówce”, do których serdecznie zapraszamy. Specjalna oferta przygotowana na majówkę z pewnością zachęci Państwa do wybrania się w nasze piękne rejony, gdzie ugości Was najlepsza załoga w Karkonoszach! Zapraszamy!

No Comments

Post A Comment