Widok Kowary | Weekend w Karkonoszach,czyli idealny prezent na Dzień Mamy!
15668
post-template-default,single,single-post,postid-15668,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Weekend w Karkonoszach,czyli idealny prezent na Dzień Mamy!

Weekend w Karkonoszach,czyli idealny prezent na Dzień Mamy!

Weekend majowy już za nami i wiele z nas już odlicza dni do następnego wolnego, kiedy to będziemy mogli oddać się błogiemu wypoczynkowi. Mamy świetną widomość! Taka okazja może się trafić bliżej niż myślicie! A to za sprawą wyjątkowego dnia, który zaszczyci tym razem wszystkie mamy! Tak, to właśnie 26 maja podziękujemy naszym mamom za cały ich trud włożony w nasze wychowanie, za ich bezwarunkową miłość i pyszne obiadki! Czy to nie jest idealna okazja do tego, aby nieco inaczej wyrazić swoją wdzięczność?Każda mama wie jak to jest, gdy trzeba cały czas być na pełnych obrotach. Praca, dzieci, dom to coś co kochają, ale od czego jednocześnie muszą czasami odetchnąć i poświęcić nieco czasu sobie. Każdej z nas jest to potrzebne do tego, aby czuć się w pełni szczęśliwą kobietą. Właśnie dlatego świetnym pomysłem będzie zaplanowanie dla naszych wspaniałych mam, weekendu w Karkonoszach! Nie ma nic lepszego niż wspólne spędzanie czasu matki z córką. W końcu to właśnie one, są najlepszymi przyjaciółkami, znają swoje największe sekrety i dzielą się ze sobą wszystkimi szczęśliwymi chwilami. Kolejnymi pięknymi wspomnieniami mogą być właśnie te ze wspólnego weekendu w jednej z najpiękniejszych krain jaką, są oczywiście nasze Karkonosze. Zapewniamy, że będzie to jeden z najlepszych wyjazdów, a dodatkowo uświetni go cała załoga „Apartamentów na Kowarskiej Starówce” tak, aby został on w pamięci mamy na długi czas!Nasze „Apartamenty na Kowarskiej Starówce”, są położone w samym sercu Karkonoszy w cichym i spokojnym miasteczku Kowary. To właśnie dlatego jest to idealne miejsce dla mam, które pragną wyczekiwanego spokoju i odpoczynku na łonie natury. Liczne łąki, parki i przytulne kawiarnie to jedne z wielu atrakcji jakie może zapewnić to górskie miasteczko tym, którzy są spragnieni spokoju. Dla bardziej aktywnych mam i córek doskonałą opcją jest wybranie się do najbardziej znanego miasteczka w naszej okolicy, czyli do Karpacza. Niebywałą zaletą jest to, że jest on położony zaledwie 10 minut drogi od naszych Apartamentów, a dla tych, którzy nie są zmotoryzowani, istnieje bardzo bogate połączenie autobusowe.

Karpacz zachwyci Was nie tylko swoim ciepłym klimatem, ale również wieloma ciekawymi zabytkami, i atrakcjami, dzięki którym lepiej poznacie historię i legendy związane z Karkonoszami. Z Karpacza wiedzie również wiele ciekawych ścieżek turystycznych, a tą najpopularniejszą jest oczywiście droga na Śnieżkę. Pamiętajcie, że bez wejścia na nią wypad w Karkonosze się nie liczy! J Dużym udogodnieniem jest wyciąg na Śnieżkę, który ułatwi zdobycie szczytu tym, którzy na piesze wejście nie mogą sobie pozwolić. Zapraszamy do zapoznania się naszymi poprzednimi postami, w których znajdziecie więcej informacji na temat tego co jeszcze warto zobaczyć w naszej pięknej okolicy. Mamy nadzieję, że w ten wyjątkowy dzień zobaczymy wiele mam z córkami, chcącymi wypocząć i spędzić z nami ten wyjątkowy dzień. Do zobaczenia!

No Comments

Post A Comment