Widok Kowary | Podaruj tacie radość z naszymi Apartamentami!
15694
post-template-default,single,single-post,postid-15694,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Podaruj tacie radość z naszymi Apartamentami!

Podaruj tacie radość z naszymi Apartamentami!

Ostatnie miesiące obfitują w wiele wspaniałych okazji, z których każdą świetnie świętowaliśmy w naszych „Apartamentach na Kowarskiej Starówce”. Dzień Mamy, Dzień Dziecka i długie weekendy to jedne z wielu okazji, podczas których nasz kompleks działał na pełnych obrotach. Później nadeszła chwila odpoczynku i znów ruszamy pełną parą, ponieważ zbliża się kolejne wielkie święto!

Domyślacie się jakie? Oczywiście, Dzień Taty!

 

U nas przygotowania do tego święta idą pełną parą, tak aby ugościć Was i Waszych wspaniałych ojców jak najlepiej! Wasi tatusiowie z pewnością będą wdzięczni za weekend pełen relaksu i odpoczynku ze swoimi pociechami. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z najlepszymi atrakcjami, które proponujemy zwiedzić podczas weekendu w „Apartamentach na Kowarskiej Starówce”. Nie musimy już chyba dodawać, że poniższe atrakcje znajdują się ekstremalnie blisko naszego obiektu?

Dzięki temu nawet niezmotoryzowani klienci z powodzeniem i pełną swobodą mogą spędzić czas na zwiedzaniu okolicy!

Pierwsza atrakcja to propozycja dla tych, którzy chcą wypocząć i zrelaksować się bez zbytniego oddalania się od naszego kompleksu. Dla tych z Was, którzy cenią sobie spokój, relaks i dobrą kawę polecamy kawiarnię znajdującą się tuż obok naszych apartamentów.

Alchemia to nie tylko kawiarnia, w której napijecie się najlepszej kawy w okolicy, to również magiczne miejsce, w którym swoją osobą urzeknie Was właściciel kawiarni oraz gdzie przeczytacie najlepsze książkowe pozycje. Alchemia to miejsce, gdzie można spędzić cały dzień w doborowym towarzystwie. Dodatkowo dla naszych wczasowiczów właściciel Alchemii przygotował coś specjalnego… Koniecznie przyjedźcie i sprawdźcie!


Dla tych, którzy za wypoczynek uznają jedynie jego aktywną formę, proponujemy udanie się na wycieczkę jednymi z wielu szlaków, które okalają nasze urocze miasteczko Kowary.  Z pewnością warto wybrać się w położone niedaleko Sokole Góry, udać się na spacer licznymi leśnymi ścieżkami lub dla tych odważniejszych sportowych zapaleńców wybrać się na zdobywanie szczytów Karkonoszy. Najpopularniejszą opcją jest oczywiście nasza królowa Śnieżka, jednak mnogość szlaków doprowadzających do najbardziej magicznych miejsc w Karkonoszach jest imponująca i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Jeśli jesteście ciekawi jakie atrakcje na górskich szlakach i nie tylko czekają na Was w naszej fantastycznej okolicy, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi poprzednimi wpisami!


 

Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji na temat jak najlepiej wykorzystać czas przyjeżdżając do najlepszego kompleksu wypoczynkowego w Karkonoszach, czyli do „Apartamentów na Kowarskiej Starówce”. Mamy nadzieję, że w tym roku zobaczymy mnóstwo ojców z dziećmi, świętujących tą wyjątkową uroczystość.

Do zobaczenia!

No Comments

Post A Comment