Widok Kowary | Najlepsze atrakcje dla dzieci w dolinie Karkonoszy!
15714
post-template-default,single,single-post,postid-15714,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Najlepsze atrakcje dla dzieci w dolinie Karkonoszy!

Najlepsze atrakcje dla dzieci w dolinie Karkonoszy!

Lato już w pełni, słońce grzeje, a wiele z Was szykuje się już pewnie do wakacyjnego wyjazdu.

Mamy wielką nadzieję, że wiele z Was jako cel swojej podróży obrało oczywiście naszą wspaniałą dolinę Karkonoszy, w której możecie zaznać wypoczynku w każdej możliwej formie. Jeśli czeka Was rodziny pobyt w Karkonoszach to serdecznie zapraszamy do naszych „Apartamentów na Kowarskiej Starówce”, gdzie zajmiemy się Wami i Waszymi pociechami z największą przyjemnością połączoną z wysokim standardem. Jednak dzisiaj nie o tym! 🙂
Wszyscy wiemy jak to jest, gdy podczas wakacji towarzyszą nam nasze wspaniałe pociechy. Rozpierająca energia, chęć bycia wszędzie i zobaczenia wszystkiego jest czasami ciężka do zniesienia. Właśnie dlatego jeszcze przed wakacjami warto zaplanować dni tak, aby również dzieci miały dzień wypełniony po brzegi i na koniec dnia padły do łóżek zmęczone i szczęśliwe minionymi atrakcjami.

Specjalnie dla tych, którzy nie mają pomysłu jak zorganizować dziecku dzień, lub dla tych, którzy właśnie wsiadają do auta i wyruszają w nasze wspaniałe okolice mamy trzy propozycje miejsc, w które koniecznie musicie wybrać się z dziećmi!


Pierwszą atrakcją będzie coś dla małych fanów klocków lego! Tak, tak dobrze słyszeliście! W pokoju Waszych dzieci z pewnością w różnych zakamarkach można znaleźć części tych popularnych klocków. Dlatego w ich oczach zobaczycie iskry i zachwyt po wejściu do Muzeum Klocków Lego znajdującego się w Karpaczu. Wielkie budowle, ulubione postaci z bajek i inne wytwory zbudowane z klocków lego z pewnością sprawią, że Wasze dzieci nie będą chciały opuścić tego miejsca przez długi czas!

 

 

 

 

 

 

 

Kolejnym obowiązkowym punktem jest „Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska” oraz „Pałacowa Bawialnia” znajdująca się tuż obok. To właśnie tutaj zapoznają się się z najciekawszymi obiektami znajdującymi się w okolicy, a po długiej wycieczce udadzą się do bawialni, gdzie zachwycą je wielkie i kolorowe dmuchańce, na których będą mogły skakać do woli! W tym miejscu można również zjeść obiad, a rodzice mogą napić się dobrej kawy!

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnią atrakcją w naszym zestawieniu jest „Skoczlandia”, czyli park rozrywki, który zachwyci przyjezdnych mnogością atrakcji, dmuchanych zamków, czy popularnym basenem z rowerkami wodnymi. Tuż obok znajduje się restauracja Siedlisko Pstrąga, w której zjecie nie tylko pyszny obiad, ale również zobaczycie park mega ryb! Przejście po dnie jeziora i obserwowanie najciekawszych okazów ryb będzie nie lada zabawą, którą dziecko zapamięta na długo czas!

Jak widać wakacje z dzieckiem nie muszą być nudne i stresujące! Zapewnienie odpowiednich atrakcji sprawi, że zarówno Wy jak i dzieci wrócą do domu wypoczęte i zadowolone! Tymczasem życzymy Wam miłych wakacji i mamy nadzieję, że zawitacie do naszych „Apartamentów na Kowarskiej Starówce! Do zobaczenia!

No Comments

Post A Comment